Menu Zamknij

Rejsy: Wakacje w Grecji. Luksusowy jacht . . . Czerwiec 2023.

Opublikuj na

 

Składkowy rejs z jogą    lub    rejs turystyczny, bez zajęć jogi.   Nie potrzeba żadnego doświadczenia żeglarskiego czy jogowego.              Grecja Lefkada – czerwiec 2023.

                  DODATKOWE ZDJĘCIA JACHTU SĄ NA DOLE OPISU.              

Jacht jest nowoczesny, posiada 4 kabiny dwuosobowe i 4 łazienki (natryski i WC) + 2 miejsca w mesie… (na 8-10 osób) oraz wiele udogodnień!

Możliwość wypisania godzin stażowych na stopnie morskie.

TERMIN: 08-16 czerwca-  RABAT  7dni+1gratis= 8dni !  –  jeszcze wolne miejsca.

TERMIN: 16-24 czerwca-  RABAT  7dni+1gratis= 8dni !   – Wszystkie miejsca zajęte.
Cena czarteru zależy od terminu/sezonu, typu jachtu, roku budowy. My płyniemy nowoczesnym jachtem i „łapiemy się” na droższy, wysoki sezon/period B.
Jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe z czterema łazienkami + są dwa miejsca do spania w mesie/salonie. 8-10osób

TERMIN: 24 czerwca- 1 Lipca 2023 – od soboty do soboty.  Wszystkie miejsca zajęte.

TERMIN: 01-08 lipca. Planowany jest rejs w tym terminie, CENY mogą być niższe – zależy jaki jacht wybierzemy. Zainteresowanych proszę o kontakt

 

CENY za rejs (w czerwcu) / tydzień/osobę uzależnione są od ilości osób, im więcej tym taniej.
1+7 osób x 610 Euro za osobę
1+8 osób x 532 Euro
1+9 osób x 472 Euro

(możliwe są tańsze rejsy w innych terminach, ale będzie inny jacht.

Odbiór jachtu zwyczajowo koło godz 17, zwrot koło 9.
Powyższa cena obejmuje pobyt tygodniowy na jachcie, sprzątanie, pościel, ręczniki, ponton, silnik do pontonu, dla chętnych zajęcia jogi (asany, medytacja), podstawowe szkolenie żeglarskie, opiekę kapitana i starszego ratownika WOPR – na jachcie przeważnie jest sprzęt do snurkowania płetwy maska… dokładny opis wyposażenia jachtu jest w linku wyżej.
skipper/ Kapitan i prowadzący zajęcia (uprawnienia itp):  >>> KLIKNIJ TU

                                                                                DODATKOWE KOSZTY i opłaty zwrotne:
KASA JACHTOWA Składka zbierana przez jednego z uczestników po 200Euro/os (rozliczana na koniec rejsu) na żywność przygotowywaną i spożywaną na jachcie, na opłaty portowe i ewentualne paliwo do jachtu jeżeli będziemy pływać na silniku.
KAUCJA zwrotna – jeśli nie będzie żadnych szkód wewnątrz lub na zewnątrz jachtu to 2600 Euro (zbierana na miejscu podczas przekazania jachtu) dzielona jest na wszystkich łącznie z kapitanem a więc np 2600euro : 8-10osób. tj 260-325 Euro euro /os. Kaucję najlepiej ubezpieczyć około 200-300Euro
DOJAZD we własnym zakresie. np. samolot (lub wynajęty w Polsce bus…  jadąc busem można zwiedzić dodatkowe atrakcje po drodze. Można tez kupić w Polsce taniej żywność.
Opłaty za ewentualny wynajem auta na miejscu np na wyspie Zakintos do zwiedzania na wyspie to 100Euro/dobę tj. około 10-13 Euro za osobę + paliwo.
Opłaty za porty: w ubiegłym roku (za jacht Bavaria 51) przez tydzień zapłaciliśmy dwa razy za port tj.18 i ~25Euro, kilka razy postój był gratis, tzn, były tam małe knajpki przy morzu i jeśli jedliśmy w nich kolacje to postój/cumowanie było gratis.

Żywność na jacht kupowana jest przez uczestników z kasy jachtowej.
Restauracje lub wejścia do miejsc zwiedzania każdy uczestnik opłaca za siebie.
Alkohol i inne używki – każdy płaci za siebie
Sternik /Kapitan zwyczajowo nie uczestniczy w opłatach kasy jachtowej w trakcie rejsu jest „utrzymywany” przez uczestników i np w razie wyjścia do restauracji w trakcie rejsu opłatę (~15-30 Euro) za jego posiłek pobierany jest z kasy jachtowej.
Ewentualne ubezpieczenie kaucji to około 200-300 Euro, musimy zrobić to sami bo ten armator póki co nie ubezpiecza kaucji.
Ubezpieczenie indywidualne na wyjazd, ostatnio jesieniom było około 100zł od osoby.

Filmik z jesiennego 2022 rejsu w Grecji może będzie zmontowany i wysłany pod koniec stycznia, zainteresowanym wyślę link.

DOJAZD:  Jeżeli zamiast samolotem lub autokarem będziemy jechać z Polski busem (tak jak ostatnio), to można wziąć więcej bagaży a z powrotem kupić regionalną oliwę itp) można kupić w Polsce tanie produkty żywnościowe.
Jadąc z Polski busem… lub autem osobowym możemy tak jak ostatnio zrobić ciekawą wycieczkę… np. wyjazd w czwartek wieczorem, w piątek po południu zatrzymujemy się w w fajnym hotelu w stolicy Macedonii Skopje, koszt hotelu ze śniadaniem (Szwedzki stół) ostatnio płaciliśmy około ~25Euro za/os. Trzeba go wcześniej zabukować. W ten piątkowy wieczór po odświeżeniu się w hotelu idziemy na kolację na coś regionalnego a wieczorem zwiedzamy stolicę SKOPJE >>> KLIKNIJ TU

W sobotę rano po śniadaniu hotelowym jedziemy do Kanionu Matka >>> KLIKNIJ TU
a potem ruszamy dalej do Grecji aby w sobotę po południu być w marinie na jachcie.   Albo… Kanion Matka możemy zwiedzić po rejsie.

Krótki filmik o pięknych miejscach, które można z wiedzieć po drodze z Polski do Grecji lub Włoch  >>> KLIKNIJ TU
Wynegocjowaliśmy dodatkowy rabat tzn dodatkowe dwa dni czarteru gratis, po jednym dniu dla dwóch pierwszych grup i dlatego musimy wyjechać wcześniej.

W Grecji w zależności od Waszych propozycji i chęci załogi, warunków pogodowych możemy dopłynąć do kilku wsyp, np. na Zakynthos wynająć busa za 100Euro i zwiedzić ją tak jak ostatnio… pojechać do zatoki… na plażę żółwi np. >>> KLIKNIJ TU

Możemy popłynąć w miejsca dostępne wyłącznie od strony morza i tylko dla małych lub średnich jachtów np. na znaną na całym świecie „Zatokę Wraku” na Zakynthos >>> KLIKNIJ TU

Będzie możliwość cumowania na dziko / na kotwicy i kąpieli w pięknych miejscach morza Jońskiego 🙂

A jeśli wynegocjujemy deskę SUP, kajak lub inne „pływadło” to może pociągniemy ją pontonem z silnikiem 🙂

 

Opublikuj na