Menu Zamknij

2023r. Wakacje w Grecji – Rejs, zwiedzanie wysp… – 2023.

Opublikuj na

Rejs z jogą   i/lub  rejs turystyczny składkowy bez zajęć jogi.        Nie potrzeba żadnego doświadczenia żeglarskiego czy jogowego.             

JACHT Sun Odyssey 469 – ma ponad 14m długości i 4,5m szerokości, nowoczesny jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe, 4 łazienki (natryski i WC) + 2 miejsca w mesie… (na 8-10 osób) oraz wiele udogodnień!     ZDJĘCIA JACHTU SĄ NA DOLE OPISU.              

Możliwość wypisania godzin stażowych na stopnie morskie.

KONTAKT: tel 609413838,  irekrychlinski1@gmail.com  

Dostępne terminy:

TERMINY 2023

1-8 czerwca 2023

08-16 czerwca  2023

16-24 czerwca  2023 –

24 czerwca – 1 lipca 2023

01-08 lipca 2023

 

CENA LAST MINUTE ostatnie 1 miejsce tylko 370 € / 8 dni tj 324€  przeliczając na typowy tydzień / 46€ za dzień +kasa jachtowa na jedzenie…

Jacht jest 10 osobowy ale płyniemy maksymalnie w 8-9 osób.

 Cena obejmuje: 7-8 dniowy pobyt na jachcie, końcowe sprzątanie, pościel, ręczniki, gaz do kuchenki, ponton, silnik do pontonu, (dla chętnych zajęcia jogi (nauka relaksacji, medytacja, pranajama), podstawowe szkolenie żeglarskie, opiekę kapitana i starszego ratownika WOPR – przeważnie na każdym jachcie od tej firmy jest sprzęt do snurkowania płetwy maska…  

Jacht posiada: 4 łazienki z natryskami, 4 kabiny dwuosobowe + dwa miejsca do spania w mesie. 8-10osób. Jacht przystosowany jest dla 8-10osób.

filmik z ostatniego rejsu (na innym jachcie)  wrzesień 2022:  >>> KLIKNIJ TU 

 Kapitan/skipper i prowadzący zajęcia (uprawnienia, patenty itp):  >>> KLIKNIJ TU

 Odbiór jachtu w pierwszy dzień rejsu koło godz 17, zwrot w 7/8 ostatni dzień rejsu koło godz. 9.

                                                                              DODATKOWE KOSZTY i opłaty zwrotne:
KASA JACHTOWA Składka zbierana przez jednego z uczestników po ~100-150€/os (rozliczana na koniec rejsu) na żywność przygotowywaną na jachcie, opłaty portowe i paliwo do jachtu lub pontonu.
Opłaty portowe (za cumowanie w marinie/porcie) : w ubiegłym roku (za jacht Bavaria 51) przez tydzień zapłaciliśmy tylko dwa razy za port tj. ~18 i ~25€, kilka razy postój był gratis, tzn, były tam małe knajpki przy morzu i jeśli jedliśmy w nich kolacje to postój/cumowanie było gratis.

Żywność spożywana na jachcie kupowana jest z kasy jachtowej.   Za alkohol i inne używki oraz wyjścia do restauracji każdy z uczestników płaci za siebie.

Skipper zwyczajowo nie uczestniczy w opłatach kasy jachtowej w trakcie rejsu jest „utrzymywany” przez uczestników a podczas ewentualnego wspólnego wyjścia do restauracji z kasy jachtowej opłacany jest jego posiłek około (17-25Euro)

+KAUCJA zwrotna za jacht (zapytaj o szczegóły) + ubezpieczenie kaucji ~25€ /os./    Skipper też dokłada się do kaucji.

Ubezpieczenie indywidualne/osobiste na wyjazd każdy organizuje i płaci za siebie, ostatnio jesienią było około 100zł od osoby.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Trzeba mieć dowód osobisty ale warto mieć paszport.

DOJAZD i powrót: we własnym zakresie – Jeżeli zamiast samolotem lub autokarem będziemy jechać z Polski busem (tak jak ostatnio), to można wziąć więcej bagaży a z powrotem kupić regionalną oliwę itp) można kupić w Polsce tanie produkty żywnościowe.

RÓŻNE MOŻLIWOŚCI DOJAZDU i powrotu połączone ze zwiedzaniem: Jadąc z Polski busem… lub autem osobowym możemy tak jak ostatnio zrobić ciekawą wycieczkę… np. wyjazd w czwartek wieczorem, w piątek po południu zatrzymujemy się w w fajnym hotelu w stolicy Macedonii Skopje, koszt hotelu ze śniadaniem (Szwedzki stół) ostatnio płaciliśmy około ~25Euro za/os. Trzeba go wcześniej zabukować. W ten piątkowy wieczór po odświeżeniu się w hotelu idziemy na kolację na coś regionalnego a wieczorem zwiedzamy stolicę SKOPJE >>> KLIKNIJ TU

W piątek/sobotę rano po śniadaniu hotelowym jedziemy do Kanionu Matka >>> KLIKNIJ TU
a potem ruszamy dalej do Grecji aby w piątek/sobotę po południu być w marinie na jachcie.   Albo… Kanion Matka możemy zwiedzić po rejsie.

Krótki filmik o pięknych miejscach, które można zwiedzić po drodze z Polski do Grecji lub Włoch  >>> KLIKNIJ TU
Wynegocjowaliśmy dodatkowy rabat tzn dodatkowe dwa dni czarteru gratis, po jednym dniu dla dwóch pierwszych naszych rejsów i dlatego trzeb wyjechać wcześniej.

W Grecji w zależności od Waszych propozycji i warunków pogodowych możemy dopłynąć do kilku wsyp i np. na Zakynthos wynająć busa za 100Euro/dobę i zwiedzić ją tak jak ostatnio… pojechać do zatoki… na plażę żółwi np. >>> KLIKNIJ TU

Możemy popłynąć w miejsca dostępne wyłącznie od strony morza i tylko dla małych lub średnich jachtów np. na znaną na całym świecie „Zatokę Wraku” na Zakynthos >>> KLIKNIJ TU

Będzie możliwość cumowania na dziko / na kotwicy i kąpieli w pięknych i spokojnych miejscach morza Jońskiego 🙂

 

 

Opublikuj na