Menu Zamknij

Rejs: W około Bałtyku. . . Lipiec – sierpień 2023

Opublikuj na

 

TERMIN i PLAN:  w lipcu i sierpniu i może początek września planuje rejs w około Bałtyku. Odbędzie się on po czerwcowych rejsach w Grecji.  Tzn jeśli na początku lub w połowie lipca nie będę prowadził tygodniowych rejsów po Bałtyku i okolicznych zalewach/jeziorach to wypływam na rejs w około Bałtyku. Powrót z tego rejsu planuję na koniec sierpnia lub początek września. W połowie września będzie rejs/rejsy w e Włoszech >>> KLIKNIJ TU. Zapraszam.

Dołącz do rejsu w około Bałtyku: możesz dołączyć do tego w trakcie prawie w każdym momencie jego trwania, np jeśli jacht będzie żeglował po Szwecji, Finlandii lub Litwie to możesz szybko i łatwo dopłynąć do nas promem i po tygodniu lub kilku tygodniach wrócisz promem, samolotem, busem lub ze mną jachtem.

Jacht:  Kelt 9M.  dwie dwuosobowe kabiny+ 2-3 koje w mesie. Kabina WC. opis jachtu w innym wpisie

CENA: za rejs tak jak w ubiegłym roku tzn. 870zł / tydzień/osobę + kasa jachtowa 250-450zł na jedzenie, opłaty portowe, ewentualne paliwo jeśli będziemy pływać na silniku. Powyższa cena 870zł jest przy minimum 5 osobach/uczestnikach,  (to chyba najtańsze rejsy morskie na Bałtyku).  Cena przy 4 uczestnikach 970zł (za 1 (pierwszy tydzień).

RABATY:   -100zł za każdy kolejny tydzień, tzn. Jeśli chcesz uczestniczyć w dłuższym rejsie to cena za 1 tydzień 870, za 2 tydz 770zł, za 3 tydz670, za 4 tydz 570zł + kasa jachtowa na jedzenie, porty, ewentualne paliwo. Jeśli będzie para lub rodzina to moźliwy jest dodatkowy rabat

Skipper / Kapitan  >>> KLIKNIJ TU

Więcej informacji: miejsca do zwiedzania, zdjęcia i opis jachtu są w innym wpisie >>> KLIKNIJ TU

KONTAKT:  609 41 38 38   jogaszkola@gmail.com

Opublikuj na