Menu Zamknij

Warsztat „Świadoma praca z Żywiołem Ognia przy Uświęconym Ognisku”

Opublikuj na

 

Warsztat „Świadoma praca z Żywiołem Ognia przy Uświęconym Ognisku”

Serdecznie zapraszam na spotkanie warsztatowe przy ognisku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają intencjonalne zadanie (przed rozpoczęciem warsztatu).

W dniu warsztatu czyli w sobotę 23 maja 2015 r. zachód Słońca jest o godz. 20:26 zatem warsztat zaczynamy punktualnie o godz. 20:00

Rozpoczniemy medytacją z zachodzącym Słońcem zwróceni twarzą w jego kierunku następnie rozpalimy „Święty Ogień” i uświęcimy go kadzidłami oraz parafiną by w ciepłej atmosferze poruszyć subtelne esencje ogniste, które w sposób bezpośredni oraz pośredni oddziałują na nasze jestestwa. Wprowadzimy do jaźni tyle informacji na ile jesteśmy w stanie ugruntować w swojej istocie dla dobra całego rodzaju ludzkiego.

Na spotkaniu poruszone zostaną zagadnienia powstania naszego świata oraz człowieka w nim, dowiemy się jaką rolę odgrywa w procesie naszego wzrastania – ewolucji ogień jako dar dla rodzaju ludzkiego w tej rzeczywistości. Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy – to pytanie nurtuje każdą ciekawą świata i swojego pochodzenia istotę ludzką, prawdopodobnie ten warsztat przybliży a może nawet otworzy percepcje poznania.

Zapoznamy się bliżej z tym potężnym żywiołem i nauczymy się z nim świadomie pracować. Wiedza z jakiej skorzystamy zaowocować może wzrostem energii a tym samym świadomości. Techniki jakie poznamy podczas warsztatu będą przydatne w dalszej indywidualnej pracy z tym potężnym żywiołem. Ufam, że Informacje, które spłyną do nas, poszerzą naszą świadomość i okażą się bardzo przydatne – inspirujące.

Atrakcjami tego spotkania będą także śpiewy intuicyjne, mantry oraz bębnienie szamańskie, mile widziana współpraca podczas tej fazy warsztatowej wszystkich chętnych – zainteresowanych wyrażona poprzez taniec i śpiew.

Na warsztacie poruszane będą wątki tutaj niewymienione – wynikają owe niejako z potrzeb i zaawansowania duchowego istot uczestniczących w kursie.

Czas trwania 1,5-2 godz. (z możliwością pozostania przy ognisku i dalszej pracy oczywiście)

Info: www.praktykaduchowa.pl www.praktykaduchowa.pl

Grzegorz Zielonko. (Green994-GreenDragon) – ukończył kurs masażu I st. Polskiego Stowarzyszenia Terapii Dźwiękiem wg metody Petera Hessa oraz kurs aromaterapii – masaż Raindrop Technique, posiada inicjację mistrzowską w systemie uzdrawiania pranicznego Reiki w/g Mikao Usui. Prowadzi na terenie całego kraju warsztaty związane z poszerzaniem świadomości, korzystając ze zdolności jasnoodczuwania, jasnowiedzenia i empatii. Zajmując się rozwojem duchowym wypracował własną technikę doradztwa duchowego (energetycznego) oraz pracy z dźwiękiem. Wykonuje analizy rozwoju duchowego – energetycznego w tym analizy psychometryczne a także oczyszczanie osób, miejsc, rzeczy, budynków, mieszkań itd.,itp. Zielarz praktyk, zbierający zioła własnoręcznie. Posiada wiedzę na temat litoterapii i praktycznego zastosowania kamieni w codziennym życiu jak i w medytacji. Perkusista, bębniarz, eksperymentuje z instrumentami archaicznymi. Zaprzyjaźniony z ogniem przygotowuje pokazy Fire Show. Współpracuje z artystami oraz organizacjami pozarządowymi promującymi zdrowie i świadome życie. Wrażliwy na zapachy pracuje z olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości.

Mówi o sobie: „Artysta Duchowy”.

 

Opublikuj na