Menu Zamknij

Warsztaty plastyczne- terapia sztuką

Opublikuj na

Warsztaty plastyczne- terapia sztuką- malowanie koszulek.    Wyjazd z Jogą do Karpacza 5-7 kwietnia 2019r.

Warsztat malarski dla każdego – malowanie na tkaninach, koszulkach ( proszę o przywiezienie ze sobą np koszulki, bluzki na której będziesz sam/ sama malować specjalnymi niespieralnymi farbami.

Sztuka od zarania dziejów ludzkości „uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba dodaje sił do walki” (Marek Agrypa). To sztuka jest soczewką,  w  której odbiją się przez wieki dążenia, lęki i przeżycia ludzkości. Od zarania ludzkości ludzie mieli potrzebę tworzenia fantastycznych obrazów, indywidualnej ekspresji twórczej i artystycznego spełnienia. I chociaż ,,współczesny człowiek jest jak ptak, któremu podcięto jedno skrzydło, każąc posługiwać się raczej skrzydłem intelektu i rozumu, zapominając o  skrzydle wyobraźni i marzeń” (H.Read „Wychowanie przez sztukę”), sztuka jest w nas i jest dla nas pierwotna, jak uśmiech i taniec.

Podczas naszych zajęć, każdy uczestnik będzie miał możliwość uwolnić swój artystyczny potencjał, spojrzeć w głąb siebie i osiągnąć satysfakcję z wykonanych działań. Efektem będzie jedyna w swoim rodzaju, namalowana koszulka- zgodnie ze swoim wyborem, gustem i zainteresowaniami.

Sukces jest gwarantowany. Wystarczy uwierzyć, zaufać sobie i spróbować. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Opublikuj na

Dodaj komentarz