Menu Zamknij

Music Medicina

Opublikuj na

Music Medicina  to projekt propagujący i generujący uzdrawiające dźwięki, wykorzystując misy kryształowe, misy tybetańskie, bębny szamańskie, gongi, flet etniczny, instrumenty archaiczne oraz śpiew intuicyjny i mantry. Projekt jest efektem wieloletniej przyjaźni i współpracy Camili Vatral i Grzegorza Zielonko. Wspólną pracę rozpoczęliśmy jesienią 2013 roku. Zagraliśmy ponad 200 koncertów na terenie całej Polski.

Każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to  wyjątkowy. Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy indywidualnie oraz grupowe. Sukcesywnie poszerzamy instrumentarium, w ten sposób dostarczamy niezwykłych doznań dotąd nie spotykanych w Polsce. Dźwięki które generujemy poruszają i transformują.  Połączenie mis kryształowych oraz gongu daje w efekcie potężny rezonans niczym muzyka planetarna (dźwięki planet naszego układy słonecznego oraz kosmosu) – wibracja ta silnie oddziałuje na nasze struktury komórkowe oraz DNA podnosząc tym samym wibracje naszego jestestwa. Podczas koncertu śpiewamy mantry zarówno te z sanskrytu jak i polskie teksty, które „przychodzą” spontanicznie podczas koncertu. Wszystkie pieśni i teksty ukierunkowane są na otwieranie i pracę z sercem.

Music Medicina tworzą :

Grzegorz Zielonko. (Green994-GreenDragon) – ukończył kurs masażu I st. Polskiego Stowarzyszenia Terapii Dźwiękiem wg metody Petera Hessa; prowadzi na terenie całego kraju kursy związane z poszerzaniem świadomości, korzystając ze zdolności jasnoodczuwania, jasnowiedzenia i empatii.

Zajmując się rozwojem duchowym wypracował własną technikę doradztwa oraz pracy z dźwiękiem. Wykonuje analizy rozwoju duchowego – energetycznego w tym analizy psychometryczne a także oczyszczanie osób, miejsc, rzeczy, budynków, mieszkań itd.,itp.

Zielarz praktyk, zbierający zioła własnoręcznie. Posiada wiedzę na temat litoterapii i praktycznego zastosowania kamieni w codziennym życiu jak i w medytacji. Perkusista, bębniarz, eksperymentuje z instrumentami archaicznymi. Zaprzyjaźniony z ogniem przygotowuje pokazy Fire Show. Współpracuje z artystami oraz organizacjami pozarządowymi promującymi zdrowie i świadome życie. Wrażliwy na zapachy pracuje z olejkami eterycznymi. Mówi o sobie: „Artysta Duchowy”.

www.praktykaduchowa.pl

green994@facebook.com

tel. 669 025 944

Camila Vatral – Autoryzowana  uzdrowicielka rekonektywna, Reconnective Healing Practitioner. Uzdrowicielka Theta Healing, Muzyk, Malarka Vedic Art, Artystka Intuicyjna, podróżniczka, miłośniczka natury i pozytywnych wibracji, pracuje z dźwiękiem, kryształami, mandalami, obrazami energetycznymi i terapeutycznymi olejkami eterycznymi, prowadzi autorskie warsztaty, uzdrawiające sesje, oraz koncerty i sesje indywidualne z kryształowymi misami.

camila@krysztalowyportal.pl

tel. 790 688 880

 

 

Opublikuj na