Menu Zamknij

Grzegorz Zielonko (Music Medicina) & Zbyszek Iwicki (Whaleloryb) 12 maj 2016 godz. 19.30

Opublikuj na

Wibracje o odpowiednich częstotliwościach mobilizują komórki organizmu do procesów samouzdrawiania i regeneracji.

SOLAR MUSIC MEDICINA to projekt propagujący i generujący uzdrawiające dźwięki – wibracje. Korzystamy z takich instrumentów jak misy dźwiękowe „Acama” terapeutycznej jakości zwane także tybetańskimi, misy Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy korzystne dla każdej istoty indywidualnie oraz to, co nazwać można celem zbiorowym danej społeczności – grupy. Sukcesywnie poszerzamy instrumentarium, przez co wzbogacamy swoje możliwości – zdolności kreowania muzycznych przestrzeni. W ten sposób dostarczamy niezwykłych doznań dotąd nie spotykanych na koncertach tego typu w Polsce.

Gramy koncerty grupowe także typowo medytacyjno – relaksacyjne a także wykonujemy sesje indywidualne w tym dźwiękowe.  Pracujemy także z tańcem medytacyjnym 5Rytmów oraz Czterech Żywiołów.

Nawiązujemy współpracę z teatrami, wystawiając spektakle muzyczno – taneczno – teatralne, na wolnych plenerowych przestrzeniach gdzie można pracować z ogniem jest także pokaz Fire Show w wykonaniu Magdy Woskowicz oraz Matyldy , podczas spektaklu na telebimie lub na scenie wyświetlane są piękne wzory oraz mandale mające na celu otwieranie ludzkich serc.

Warto zaznaczyć i podkreślić, że każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to wyjątkowy. Nasze koncerty trwają ok 1,5 – 3 h, i jest to swojego rodzaju medytacja – opowieść z dużą ilością rytmiki oraz tzw. Harmonijnych Wibracji Rytmicznych. 

Dźwięki które generujemy podczas koncertu transformują na wszystkich poziomach Jestestwa.

Dźwięk australijskiej rury Didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go „muzyką”. Dla Australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość. W dźwięku tym usłyszymy Naturę. W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem. Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru. Połączenie dźwięków mis tybetańskich, gongu oraz didgeridoo daje w efekcie potężny rezonans niczym muzyka planetarna (dźwięki planet naszego układy słonecznego oraz kosmosu) – wibracja ta silnie oddziałuje na nasze struktury komórkowe oraz DNA podnosząc tym samym wibracje naszego jestestwa. Podczas koncertu śpiewamy mantry zarówno te z sanskrytu jak i polskie teksty, które  mają na celu otwierać ludzkie serca.

Kilka fragmentów z naszych koncertów:  https://youtu.be/Sy4stES1rRo

ŚWIDNICA
termin: 12 maja (czwartek) godz. 19:30
miejsce: Szkoła Jogi Ireneusza Rychlińskiego ul Of. Oświęcimskich 15
czas 1.5 h inwestycja: wolne datki

UWAGA! ilość miejsc ograniczona, wymagany kontakt tel. i rezerwacja miejsca, najlepiej przysłać sms-em, imię i nazwisko, miasto koncertu oraz adres mailowy na nr. tel 791 888 948 – Grzegorz

Więcej informacji o nas i Solar Music Medicina na naszych stronach: www.praktykaduchowa.pl 

www.krysztalowyportal.pl www.facebook.com/whaleloryb https://youtube.com/c/whaleloryby

Linki do posłuchania Music Medicina (Zbyszek&Grzegorz):

https://www.youtube.com/watch?v=Sy4stES1rRo&feature=youtu.behttps://www.youtube.com/watch?v=skTG2POYBCg


Music Medicina (Zbyszek&Grzegorz&Paweł): 
https://www.youtube.com/watch?v=zD5_CJKV4B4

Linki do posłuchania Music Medicina (Kamila&Grzegorz) :

https://www.youtube.com/watch?v=lng3IiCLrdU&list=PLxHKoTsUbtvwjZaCo3hAnhMTYFPhPpzMK

 

Music Medicina (Kamila&Grzegorz&Harevis&Michał) https://soundcloud.com/tommy-harevis/music-medicina-harevis

 
Opublikuj na