Menu Zamknij

Koncert mis kryształowych. Sobota 08.12.2018. godz. 18.00

Opublikuj na

 

Zapraszam Ciebie na Kryształową Ceremonię, duchową podróż w Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, rozświetli Twoje Ciało i Duszę.

Zapraszam do Kryształowej Przestrzeni, tym razem z nowym instrumentarium 🙂 Po raz pierwszy zagrają dla Was nowe misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, misy terapeutyczne oraz kamertony.

Dodatkowo podczas koncertu usłyszysz takie instrument jak : kij deszczowy, grzechotki, sansule, tingsze, shrutibox a także usłyszysz mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata.

Podczas koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu, ciele i obecności w ” Tu i Teraz ” dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert to nie tylko czas na relaks ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje „AquaCrystal” są to kompozycje stworzone przeze mnie, na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living. Po koncercie będzie możliwość nabycia takich spreii.

 

Termin : 8 grudnia  (sobota) godz 18.00
Miejsce : Świdnica  58-100,  ul. Oświęcimska 15, II piętro,   Dolnośląska Szkoła Jogi
Czas : ok 1.5 h

Cena: leżenie na podłodze na macie/kocu 35 zł,   leżenie w chustach/hamakach 40zł

UWAGA : ilość miejsc ograniczona wymagane wcześniejsze zapisy tel: Irek 609 413 838

(proszę o przesłanie imienia i adresu email : jeśli chcesz otrzymywać info o koncertach lub innych wydarzeniach) – z dopiskiem „koncert Świdnica” na adres jogaszkola@gmail.com lub sms 609413838

 

Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 600 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz koncerty z kryształowymi misami.

www.krysztalowyportal.pl

Opublikuj na