Menu Zamknij

Koncert mis Kryształowych – sobota 10.12.2016 godz.16.00.

Opublikuj na

 

KONCERT RELAKSACYJNY

  •  – Kryształowa medytacja prowadzi  Camila Vatral.
    Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych to niezwykła forma koncertu, który wprowadza uczestników w stan relaksu i równowagi. Przywraca przy tym harmonię wewnętrzną, a także daje spokój i rozluźnienie. Podczas koncertu misy emitują wibrację o różnych częstotliwościach, a harmoniczne tony wprowadzają mózg i całe ciało w stan głębokiego odprężenia. Uczestnicy koncertu odbierają przeróżne wrażenia od delikatnych wibracji aż do głębokich doznań w ciele. To wędrówka w świat wibracji, obrazów, poruszeń emocjonalnych oraz doznań w ciele i poza nim. To doskonały sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się. Koncert mis kryształowych polecamy szczególnie osobom zapracowanym i zestresowanym.

termin : 10 grudzień (sobota )
godzina : 16.00
miejsce: Dolnośląska Szkoła Jogi ul Of. Oświęcimskich 15, ŚWIDNICA
wstęp : wolne datki
czas : ok. 1 h

Świat jest dźwiękiem – dźwięk jest wszędzie, jest wszechobecny, otacza nas. Najnowsze odkrycia fizyki kwantowej wskazują, że wszystko jest wibracją. Większość starożytnych kultur wykorzystało moc dźwięku, aby uzdrawiać. Wiedza na temat leczniczego działania dźwięku była znana od tysięcy lat. Szamani, kapłani i medycy stosowali dźwięk do uzdrawiania ciała i psychiki, ale także do zachowania wewnętrznej harmonii człowieka i do wzmocnienia energetycznego. W krajach Wschodu ludność obcuje z dźwiękiem na co dzień, bo ma świadomość, że ułatwia on kontakt pomiędzy własnym wnętrzem a otoczeniem, co z kolei korzystnie wpływa na zdrowie i relacje międzyludzkie. Jednak my, Europejczycy, zapomnieliśmy o potencjale tkwiącym w dźwięku, często nie zdając sobie sprawy z jego znaczenia i wpływu. Do dźwiękowej harmonizacji naszego ciała i duszy służą między innymi misy kryształowe.

Dźwięk to potężne narzędzie, które może doprowadzić nas do podwyższonych stanów świadomości, błogości jak również doprowadzić nasze ciało do naturalnej równowagi.

Współcześni naukowcy także badają wpływ muzyki i dźwięków na fizjologię ludzkiego ciała. Badania naukowe pokazują, że dźwięk może wywołać zmiany w naszym organizmie. Każdy atom, cząsteczka, komórka, gruczoł i narząd ludzkiego ciała absorbuje i emituje dźwięk. Całe ciało, jak również nasze fale mózgowe wibrują. Wszystko, co porusza się wibruje. Tak długo, jak to wibruje, jest dźwiękiem. Możemy nie dostrzec dźwięku, gdyż ucho ludzkie słyszy dźwięk drgań pomiędzy 20 a 20.000 cykli na sekundę, jednak możemy odczuwać dźwięk, doświadczać go przez skórę i kości. Dźwięk wspiera proces przekształcania struktury energii, pokazuje wymierne efekty w ciele fizycznym i ułatwia połączenie między umysłem, ciałem i duchem. Dziś dźwięk szybko zdobywa uznanie w medycynie, jako alternatywna i bezbolesna metoda usuwania różnych schorzeń. Wiele naturopatów, masażystów i psychoterapeutów wykorzystuje dźwięk w swojej praktyce, w celu wspierania procesów uzdrawiania. We współczesnej medycynie można tak precyzyjnie skonstruować wiązkę silnego dźwięku o wysokiej częstotliwości, że wprawi ona w ruch drgania i rozłupie kamienie w nerkach lub w pęcherzu moczowym a także komórki nowotworowe.

Możliwości stosowania terapii dźwiękiem są duże. Dźwięk między innymi :

likwiduje skutki stresu i uwolnienia napięcia mięśni
poprawia krążenie krwi
uwolnienia od bólu w mięśniach i stawach
pomaga przy uporczywych bólach głowy
wspomaga procesy samouzdrawiania i leczenia konwencjonalnego
służy do osiągnięcia stanu wewnętrznego spokoju, pewności siebie i poprawy samopoczucia
jest korzystny w dziedzinie kosmetyki i odnowy biologicznej organizmu.

Dźwięk zmienia ludzki umysł, duszę i ciało.

więcej na www.krysztalowyportal.pl

Opublikuj na