Menu Zamknij

Medytacja równoważąca energię w czakramach energetycznych ciała czwartek 17 marzec 2016. godz. 19.30. Prowadzenie: Roman Felczyński.

Opublikuj na

Serdecznie zapraszam do udziału w prowadzonych przeze mnie medytacjach równoważących energię w czakramach energetycznych ciała.
Technika, którą stosuję, łączy pierwotne mantry bidża z opartymi na numerologii pitagorejskiej częstotliwościami solfeggio. Mantry bidża (bidża znaczy – nasienie) to święte sylaby (LAM, VAM, RAM, YAM, HAM, OM), sięgające swoimi korzeniami starożytnej tybetańskiej tantry, odpowiadające wibracjom każdego czakramu, dające moc otwarcia, sprawiające, że lotos rozkwita. Można ich użyć do otwierania i harmonizowania poszczególnych ośrodków naszego ciała energetycznego, jakimi są czakramy.

Częstotliwości solfeggio (396, 417, 528, 639, 741, 852, 963Hz) to dźwięki o szczególnych wibracjach, które wykazują mocno uzdrawiające działanie na poziomie fizycznym, mentalnym oraz duchowym, włącznie z transformacją i regeneracją kodu DNA. Zapewne świadomym tego faktu był Nikola Tesla, kiedy mówił: „Gdybyś tylko wiedział jaka jest wspaniałość w liczbach 3, 6 i 9, posiadałbyś klucz do wszechświata”.

1+4+7=12, 1+2=3
2+5+8=15, 1+5=6
3+6+9=18, 1+8=9

Nawet jednorazowa medytacja daje wyraźnie odczuwalne rezultaty, znacznej redukcji ulegają wszelkie blokady, napięcia oraz mentalne i emocjonalne zanieczyszczenia w czakramach. Regularne jej stosowanie na stałe wprowadza równowagę i harmonię przepływu energii, co natychmiast znajduje odzwierciedlenie w jakości i świadomości naszego życia codziennego.

Medytacja trwa około 60 min. i odbywa się na siedząco, na macie, najlepiej w siadzie skrzyżnym, ważne aby kręgosłup był ustawiony prostopadle do ziemi.

Prowadzenie: Roman Felczyński
Inwestycja: 15 zł

Opublikuj na