Menu Zamknij

Medytacja ze śpiewem – równoważąca energię w czakramach ciała, piątek 22.01.2016r. godz. 19.30

Opublikuj na

 

Serdecznie zapraszam do udziału w prowadzonych przeze mnie medytacjach równoważących energię w czakramach energetycznych ciała.
Technika, którą stosuję, łączy pierwotne mantry bidża z opartymi na numerologii pitagorejskiej częstotliwościami solfeggio. Mantry bidża (bidża znaczy – nasienie) to święte sylaby (LAM, VAM, RAM, YAM, HAM, OM), sięgające swoimi korzeniami starożytnej tybetańskiej tantry, odpowiadające wibracjom każdego czakramu, dające moc otwarcia, sprawiające, że lotos rozkwita. Można ich użyć do otwierania i harmonizowania poszczególnych ośrodków naszego ciała energetycznego, jakimi są czakramy.

Częstotliwości solfeggio (396, 417, 528, 639, 741, 852, 963Hz) to dźwięki o szczególnych wibracjach, które wykazują mocno uzdrawiające działanie na poziomie fizycznym, mentalnym oraz duchowym, włącznie z transformacją i regeneracją kodu DNA. Zapewne świadomym tego faktu był Nikola Tesla, kiedy mówił: „Gdybyś tylko wiedział jaka jest wspaniałość w liczbach 3, 6 i 9, posiadałbyś klucz do wszechświata”.

1+4+7=12, 1+2=3
2+5+8=15, 1+5=6
3+6+9=18, 1+8=9

Nawet jednorazowa medytacja daje wyraźnie odczuwalne rezultaty, znacznej redukcji ulegają wszelkie blokady, napięcia oraz mentalne i emocjonalne zanieczyszczenia w czakramach. Regularne jej stosowanie na stałe wprowadza równowagę i harmonię przepływu energii, co natychmiast znajduje odzwierciedlenie w jakości i świadomości naszego życia codziennego.

Medytacja trwa około 60 min. i odbywa się na siedząco, na macie, najlepiej w siadzie skrzyżnym, ważne aby kręgosłup był ustawiony prostopadle do ziemi.

Prowadzenie: Roman Felczyński
Od wielu lat zajmuję się dźwiękiem, zarówno jako muzyk, jak realizator dźwięku (studyjnie i koncertowo). Około siedmiu lat temu wkroczyłem na ścieżkę rozwoju duchowego, a szczególnie interesuje mnie rola i znaczenie dźwięku (różnych jego częstotliwości, barw, sekwencji) oraz muzyki na tej drodze.
Na co dzień używam archaicznych instrumentów wschodnich, jak gongi i misy tybetańskie, instrumentów szamańskich, różnego rodzaju bębnów oraz wynalazków perkusyjnych własnego pomysłu, a także syntezatora i elektronicznych efektów dźwiękowych. Wykonuję koncerty relaksacyjno-medytacyjne oraz indywidualne masaże dźwiękiem gongów i mis tybetańskich.

 

MIEJSCE: Dolnośląska Szkoła Jogi w Świdnicy, ul. Of Oświęcimskih 15
TERMIN: piątek 22 stycznia 2016, godz 19.30

PROWADZĄCY: Roman Felczyński
Inwestycja: 15 zł

 

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=5974792614&view=att&th=15167d33f79ffff6&attid=0.1&disp=safe&realattid=f_ihq7zu6w0&zw

Opublikuj na