Menu Zamknij

Music Medicina Koncert Mis Kryształowych, Gongu, Mis Tybetańskich, Fletu, Bębnów Szamańskich, Śpiewu Intuicyjnego, Mantr oraz Instrumentów Archaicznych. sobota 22.11.2014. godz 19.00.

Opublikuj na

unnamed

TERMIN:  (sobota)  22.11.2014.   godz 19.00

INWESTYCJA:     35 zł

CZAS TRWANIA – 1 godz

MIEJSCE: Dolnośląska Szkoła Jogi, Świdnica ul Of. Oświęcimskich 15, 2 piętro.

 

Wymagane wcześniejsze zapisy: tel. 609 41 38 38

 

Music Medicina DSJ Świdnica 22 11 h 19ta

 

 

Music Medicina to koncert – medytacja, muzyczno – duchowa podróż do własnego wnętrza i granic wszechświata

Zapraszamy na magiczny, szamański koncert. Doświadcz odprężającej kąpieli w niezwykłych dźwiękach. W cudownej atmosferze rozluźnienia i relaksu pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami. To podróż w świat muzyki, obrazów oraz emocji i doznań w ciele. Koncertu słuchamy leżąc na macie, okryci kocem, przy zgaszonym świetle i z zamkniętymi oczami. To doskonały sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się.

Proponujemy Wam nie tylko cudowne dźwięki, ale również pracę duchową na wielu poziomach. Podczas koncertów będziemy łączyć się z żywiołami, energiami przyrody, miejscami mocy. Każdy koncert jest niezwykły i wyjątkowy tworzy go energia grupy a my grając, za tą energią podążamy. Zachęcamy do zabrania na koncert wodę, kryształy oraz ulubione kamienie, z którymi pracujecie – podczas koncertu będziemy je oczyszczać i energetyzować.

Doświadcz wyciszającej, uzdrawiającej mocy dźwięków, odzyskaj energię i spokój ducha.

 

Opublikuj na