Menu Zamknij

PORUSZENIE

Opublikuj na

 

Warsztaty rozwojowe dla kobiet             
W każdy ostatni piątek miesiąca 19:00-21:30                       
Jedyne takie zajęcia w Świdnicy!                 
Tylko raz w miesiącu!   

Tel:    Ela 510 148 710,   Mila: 501 271 865

Pragniemy poruszyć wasze ciała, myśli, serce i emocje, by zaistnieć sobą bez poczucia winy i wstydu, by przyjąć i pokochać siebie ze spokojem i ufnością, aby nasze życie stało się radosnym tańcem rzeczywistości 🙂  
PORUSZAMY się regularnie już ponad 3 lata.
Każde spotkanie jest niezwykłą podróżą do siebie.
Każde spotkanie prowadzi do pokochania siebie z całego serca,
tak, jak zawsze chciałaś być kochana.  

                                         O PROWADZĄCYCH:
Elżbieta Wilk – porusza mnie Piękno – w sobie, w Tobie, w paradoksach życia, w zmienności i różnorodności.
To, co przekazuję, doświadczyłam na sobie. Ze strefy cienia, w której żyłam wiele, wiele lat, codziennie modląc się o to, by więcej się już nie obudzić, weszłam do strefy światła i życia.
Doświadczyłam różnych form terapii gadanych i pracy z ciałem, indywidualnych, grupowych i nieustannych samodzielnych poszukiwań duchowych i artystycznych. Uczyłam się pantomimy, aktorstwa, sztuk walki (taekwondo i capoiery), jogi, acro-jogi, tańca, choreoterapii, kontakt-improwizacji, pracy z podświadomością, z własnym cieniem, huny, psychomagii Jodorowsky`ego (czyli połączenia zachodniej wiedzy na temat ludzkiej psychiki z szamańskimi metodami leczenia). Jestem certyfikowaną masażystką oraz kinezjologiem II stopnia. Poznawałam techniki pracy z ciałem wg Lowena, Tre, dramę, taniec intuicyjny, tantrę. Nie jestem zawodowym psychologiem, terapeutą ani lekarzem, bliżej mi do znachorki, która korzysta ze swej wiedzy, doświadczenia i intuicji, by namaścić światłem jak oliwą obolałe zakamarki ludzkich serc i przywrócić ich ciała do życia ruchem, pięknem, dotykiem i dobrym słowem.
Na co dzień pracuję jako grafik, copywriter, blogerka, masażystka, aktorka, instruktorka tańca i sztuki aktorskiej. Jestem mamą pełnoletniego już Kuby.

Monika Masłowska – W każdym potrafię odnaleźć jego talent.
W Świdnicy znają mnie jako Pani-Od-Teatru, ponieważ od wielu lat tworzę spektakle teatralne z seniorami z Dziennego Domu Senior-Wigor. Niektórzy mówią na mnie Fifi, ponieważ jestem poza tym animatorem dla dzieci (tak, na muralu na ul. Teatralnej to ja :)).
Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutką i trenerem grupowym, ukończyłam kurs choreoterapii, tańców w kręgu, szkołę teatru ruchu i studium reżyserii oraz mnóstwo warsztatów psychologicznych i pracy z ciałem.
Na co dzień pracuję jako terapeuta zajęciowy z seniorami, uwielbiam dzieci, góry i przyrodę. Mam dwóch synów i ogromny głód życia. Wciąż się rozwijam, studiuję, doświadczam.

Opublikuj na