Menu Zamknij

Ceremonia dźwięku – Koncert mis kryształowych i … Niedziela 12 września, godz 19.00.

Opublikuj na
Koncert poprowadzi Camila Watral.
Zapraszam na Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks, wyciszenie się i zanurzenie się w sobie.
Wspólnie zanurzymy się w przestrzeń naszego serca, ciała i głębokiej obecność, przy wsparciu wysoko wibracyjnych częstotliwości, poszerzymy granice naszej świadomości i uruchomimy pole miłości, informacji i świat, razem wykreujemy i wygenerujemy uzdrawiającą, transformującą przestrzeń współistnienia i współodczuwania w połączeniu z Matką Ziemią i Wielkim Duchem.
Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.
Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.
W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w „Tu i Teraz „, dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.
 
kiedy :  12 września (niedziela ) godz 19:00
gdzie : Dolnośląska Szkoła Jogi ul. ul. Of Oświęcimskich 15, Świdnica
wstęp : 50 zł
czas : ok 1,5 h -2 h
Wyłącznie na zapisy! ZAPISY do piątku 10 Września do godz 21.  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności sms’em ( proszę przesłać imię z dopiskiem „Koncert mis kryształowych – 12 września, godz19”, na nr tel 609 413 838
 
Ceremonię poprowadziKamilla Watral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 750 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem.
Więcej info na stronach:
www.krysztalowyportal.p
Opublikuj na