Menu Zamknij

Ceremonia dźwięku – Koncert mis kryształowych i … Niedziela 12 września, godz 19.00.

Koncert poprowadzi Camila Watral.
Zapraszam na Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks, wyciszenie się i zanurzenie się w sobie.
Wspólnie zanurzymy się w przestrzeń naszego serca, ciała i głębokiej obecność, przy wsparciu wysoko wibracyjnych częstotliwości, poszerzymy granice naszej świadomości i uruchomimy pole miłości, informacji i świat, razem wykreujemy i wygenerujemy uzdrawiającą, transformującą przestrzeń współistnienia i współodczuwania w połączeniu z Matką Ziemią i Wielkim Duchem.
Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.
Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.
W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w „Tu i Teraz „, dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.
 
kiedy :  12 września (niedziela ) godz 19:00
gdzie : Dolnośląska Szkoła Jogi ul. ul. Of Oświęcimskich 15, Świdnica
wstęp : 50 zł
czas : ok 1,5 h -2 h
Wyłącznie na zapisy! ZAPISY do piątku 10 Września do godz 21.  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności sms’em ( proszę przesłać imię z dopiskiem „Koncert mis kryształowych – 12 września, godz19”, na nr tel 609 413 838
 
Ceremonię poprowadziKamilla Watral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 750 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem.
Więcej info na stronach:
www.krysztalowyportal.p