Menu Zamknij

Ceremonia Dźwięku – SOBOTA, 13 MAJA 2023 O 19:00

Opublikuj na

 
 
 
Ceremonia Dźwięku – Kryształowa Podróż
☯Zapraszam na Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks i wyciszenie.
Wspólnie zanurzymy się w przestrzeni naszego serca, ciała i głębokiej obecności, przy wsparciu wysokich wibracji.
Ceremonia dźwięku to nie tylko czas na relaks, to również przestrzeń na świadomą pracę z intencją, energią a także moment głębokiego oczyszczenia, na wielu poziomach oraz dostrojenie się do wysokich częstotliwości. Każda Ceremonia jest inna, wyjątkowa i tworzy ją energia grupy.
🎶🎼Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze, gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.
🌞Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje.
🎶Kryształowa Ceremonia Dźwięku to głęboki wielowymiarowy proces, pracujemy na polu fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym, eterycznym i duchowym. Wibracje przenikają wszystkie komórki naszego ciała, transmutując nasze DNA 🧬i budzą naszą duchową pamięć o tym kim tak naprawdę Jesteśmy.
🌈💫Podczas Ceremonii mogą pojawić się różnego rodzaju odczucia oraz spontaniczne uzdrowienie a także wglądy i wizje. Energia podąża za uwagą – co zasilasz to wzmacniasz, siły uzdrawiające i samoregenerujące posiada każdy z nas wystarczy zanurzyć się w swoim wnętrzu, w przestrzeni swojego serca i oddać swoje troski źródłu. Dźwięki pomogą Ci zrelaksować ciało i umysł a poprzez prowadzoną medytację, głęboki oddech oraz uzdrawiające pieśni będziesz mieć możliwość przekierować swoją uwagę do centrum swojej Istoty.🙏
 
kiedy : sobota 13 maja godz. 19.00
gdzie : Dolnośląska Szkoła Jogi ul. Ofiar Oświęcimskich 15 Świdnica
koszt : 65 zł
czas : 1,5 h
tel. 609 413 838
 
📲UWAGA proszę o potwierdzenie obecności tel lub sms’em ( proszę przesłać imię i nazwisko z dopiskiem Ceremonia Dźwięku tel. 609 413 838
Proszę o przybycie 10 min wcześniej, proszę zabrać mate, koc, poduszkę ( dostępne maty i koce również na miejscu ) oraz wodę lub coś ciepłego do picia.
 
Ceremonie poprowadzi :
Kamilla Watral ( Adi Yantee ) : Medicine Women prekursorka i propagatorka muzykoterapii z wykorzystaniem mis kryształowych w Polsce. Bioenergoterapeutka, aromaterapeutka, masażystka, pieśniarka, malarka, nauczycielka Vedic Art, Nauczycielka Jogi Kundalini, Hatha Jogi i Medytacji . Autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna Reconectiong Healing. Pracuje z dźwiękiem, ciałem, tańcem, ruchem i oddechem wykorzystując różne techniki terapeutyczne. Praktykuje i czerpie inspiracje z jogi kundalini, Qi Gong, oddychania holotropowego, oddychania metodą Wima Hofa , vipassany, medytacji, 5 rytmów. Prowadzi ceremonie dźwięku, ceremonie cacao, ceremonie żywiołów oraz autorskie warsztaty wokalne, muzykoterapeutyczne taneczne oraz warsztaty z jogą kundalini. Prowadzi i współtworzy kręgi kobiet oraz kręgi z Medycyną Matki Ziem. Twórczyni masażu AromaCrystal, który łączy refleksologię, aromaterapię, muzykoterapię oraz bioenergoterapie. Swoją intensywną podróż z uzdrawiającymi wibracjami rozpoczęła w 2012 roku do tej pory zagrała setki koncertów w Polsce i zagranicą.
🎸📀🎙Link do teledysku promującego płytę Kamilli „Światło”
https://www.youtube.com/watch?v=gfzlvDsQ-YQ
Mantra Medicine :
https://www.youtube.com/watch?v=tFPIi7-tCYg
https://www.youtube.com/watch?v=pMva4uZW8N8
 

a

Opublikuj na