Menu Zamknij

Ceremonia Dźwięku Sound&Healing 

Opublikuj na

Koncert mis kryształowych, gongów, bębnów szamańskich, instrumentów archaicznych i uzdrawiających pieśni

Niedziela 2 lutego  godz. 18.00 

Zapraszamy na muzyczną, duchową, kryształową Ceremonię Dźwięku Sound&Healing. Gdzie w przestrzeni otwartego serca przy dźwiękach magicznych instrumentów i uzdrawiających pieśni wspólnie wygenerujemy pole obecności, miłości i światła, w którym zanurzymy się, by wzrastać, uzdrawiać i transformować wszystko to, co już nam nie służy.


Zagrają dla Was misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze, shrutibox a także usłyszycie podczas koncertu mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata dla Was, dla Nas by przypominać, kim tak naprawdę jesteśmy.

 

Koszt : 50 zł  Czas 1,5 – 2 h

UWAGA: wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel 609 41 38 38, lub jogaszkola@gmail.com

Jak się przygotować?
Ubierz się wygodnie. Weź ze sobą matę/materac, śpiwór i koc, poduszkę, to…, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie.
( na miejscu są również maty i koce ) Na salę wchodzimy bez obuwia, zabierz wodę lub termos z herbatą.
Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć.  

 

Ceremonie poprowadzi :  Camila Vatral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz koncerty. Poprzez intensywną pracę ze sobą i z ludźmi rozwinęła dar jasnowidzenia i jasnowiedzenia.

NAMASTE <3 

Opublikuj na