Menu Zamknij

koncert gongu i mis z tybetu sobota 16.11.2019. godz 18.00. Wstęp wolny…

Opublikuj na

Zapraszamy do medytacji z dźwiękiem Gongu mis tybetańskich   rurki sofegio i inne instrumenty.

Prowadzi Łukasz Twardowski

Wstęp wolny.

ZAPISY tel Irek 609413838   lub jogaszkola@gmail.com

Osoby zapisane „wejdą” na koncert w pierwszej kolejności.

  termin  16.11.2019. ( sobota )

    godzina – 18:00

    miejsce: Dolnośląska Szkoła Jogi,Świdnica ul.Of. Oświęcimskich 15,  II piętro

    koszt – WSTĘP WOLNY

    czas około 1 h

—————————————————————————————————————

 

 

”Skoncentruj się na dźwięku, gdyż możesz w nim odkryć tajemnicę istnienia i odnaleźć wewnętrzny głos swojego Ja”  

                                           podróż w głąb siebie…  

Podczas koncertu gongów i mis tybetańskich już po kilku minutach uzyskujemy głęboki poziom relaksacji. Wibracje dźwięku wspomagają przywrócenie wewnętrznej harmonii, dzięki której usuniesz nagromadzone w codziennym stresie napięcia i blokady.  

 

Harmonia dzwieku mis tybetanskich i gongu otwiera nas na zycie wewnetrzne ,Swiatło naszej duszy uzdrawia nas

.Dźwięk, światło jak i większość kryształów, są najbardziej uporządkowanymi formami w przyrodzie, a ład to pewna wersja spokoju. Dźwięki z mis tybetańskich wnikają w ciało niosąc informację zdrowia. Dociera ona do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Subtelne drgania przenikając ciało rozprzestrzeniają się koncentrycznymi falami. Każda molekuła, każda cząsteczka zostaje dotknięta przez przyjemny dźwięk. To wspaniały, masaż dla 4 bilionów komórek w ciele – masaż komórkowy. Masaż oddziaływuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając je do harmonii i wzajemnej równowagi, gdyż celem masażu jest stan zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu – stan ALFA, w którym to dochodzi do zsynchronizowania półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. Ponadto masażysta zna strefy ciała szczególnie wrażliwe na odbiór dźwięków.Medytacje z dźwiękiem  Łukasz 

857251_166800906854839_17971724_o

Dźwięk gongu wywołuje głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł, i pobudza układ wewnątrz-wydzielniczy na wyższy poziom funkcjonowania. Poproszony o wyjaśnienie skutków medytacji z gongiem oraz jak go używać, Yogi Bhajan odpowiedział:

„Gong jest bardzo prosty. Jest to układ współwibracyjny. Jest to dźwięk samej Kreatywności. Kto gra na gongu, gra na Wszechświecie. Gong nie jest jakąś zwyczajną rzeczą do grania. Z niego wyszła cała muzyka, wszystkie dźwięki, i wszystkie słowa. Dźwięk gongu jest jądrem Słowa. Gong nie jest jakimś instrumentem muzycznym czy perkusyjnym. Gong jest piękną wzmocnioną wibracją. Jest on niczym mnóstwo strun, jakbyście grali na milionie strun. Gong jest tym jedynym narzędziem, którym możecie stworzyć takie połączenie wibracji przestrzeni.”
”Skoncentruj się na dźwięku , gdyż możesz w nim odkryć tajemnicę istnienia i odnaleźć wewnętrzny głos swojego Ja”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                więcej info. w zakładkach:

/MASAZE i TERAPIE NATURALNE /

oraz w zakładce : / RÓŻNE /

IMG_3331 2.

857251_166800906854839_17971724_o 60678_101019526766311_447768866_n 903123_167934596741470_1717029147_o

Opublikuj na