Menu Zamknij

Uzdrowienia Energetyczne ZAUFANIE Wszystko Się Dzieje Dla Twojego Najwyższego Dobra.. 22maja, godz. 11-15

Opublikuj na

Uzdrowienia Energetyczne 💓  ZAUFANIE Wszystko Się Dzieje Dla Twojego Najwyższego Dobra..
kiedy kierujesz energię do Stwórczej Mocy Stworzenia W Pełnym Zaufaniu Zaczynają Się Dziać Dla Ciebie CudaZapraszam na warsztat
uzdrowień w relacjach z samym sobą oraz innymi osobami, które są dla Nas istotne na Naszej Ścieżce Życia.Na wstępie będziemy łączyć się z Praźródłem Stworzenia. Z tego pola przejdziemy do oczyszczenia energetycznego ciała i duszy, aby ponownie nałożyć czystą świetlistą energię na Nasze formy materialne i niematerialne ( w tym na aurę ). Dopiero w tej czystości przejdziemy do głębokiej medytacji prowadzonej Otwierającej Nasze Serce.
Tak przygotowanym osobom przywołamy ponownie czystą Krystaliczną Istotę Bożą, która jest Kompletna od Samego Stworzenia.
Po tych działaniach będziemy w kręgu przypominać sobie jak Przeogromną Mocą Jesteśmy i będę Was uczyła jak się uzdrawia. Każda osoba inwidualnie zostanie zeskanowana i na mocy Wyższej Świadomości ujawni się najistotniejszy problem do zmiany w Twoim życiu. Uzdrowienia dokonamy mocą Stwórczą za pomocą technik KWANTOWYCH ( przykładem może być tu praca Fizyka Cudów Dr R. Bartlett ). Ważne więc jest to, że jeśli nawet nie wiesz gdzie się w swoim dniu codziennym zapętliłeś/ zapętliłaś to konflikt sam się ujawni i w drodze tego uzdrowienia zostanie zdiagnozowany najważniejszy czynnik, który ogranicza Twoje Istnienie w Tu i Teraz.
Wykorzystywane do uzdrowień będzie oczywiście pole morficzne i potencjał kwantowy. Wszystko bowiem jest energią i każda Twoja sprawa, która Cię trapi może w ten sposób zostać przemieniona. Ważne jest tutaj zaufanie do tej pracy- im więcej wiary tym większe Cuda zadzieją się dla Ciebie (choć miewałam klientów, którzy przychodzili w zamknięciu i z brakiem zaufania a efekt przemiany zadziewał się dla ich potencjału).
W Procesie życia na Ziemi ważny jest oddech. Bez niego tracimy tchnienie, dlatego ważne jest, abyś już przed warsztatem zwrócił/zwróciła na niego uważność i podczas wspólnego spotkania z tym oddechu zrelaksowanym przystąpimy do działania.
Zapraszam Cię więc serdecznie do przemian, naprawdę warto💗

TERMIN: 22maja 2021, godz. 11-15
CENA: Koszt 300 zł Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 150 zł do terminu 15 maja. Po tym terminie kwota 400 zł( zadatek 200 zł )

MIEJSCE: warsztat odbędzie w Świdnicy, ul. Ofiar Oświęcimskich 15. „MAGIEL” / Dolnośląska Szkoła Jogi.

ZAPISY: 609413838


O mnie:
Nazywam się Donata Majchrzak ( RAJEM) i jestem lekarzem dusz- terapeutką holistyczną, a mój dotyk jest pranicznym tchnieniem.. Pierwszy raz taki warsztat zrobiłam 3 lata temu w Katowicach. Wówczas było ta praca głównie z Terapiami Kwantowymi. Obecnie jak to w życiu, wszystko ewaluowało i zaczęłam uzdrawiać głownie poprzez łączenie się z Wyższą Świadomością i Sercem, gdzie z kronik Akaszy słyszę jako medium informacje potrzebne dla moich klientów. Te działania dają największy sukces do zmian i wyjście człowieka z drogi lęków czy strachów na drogę Miłości 💗
Zajmowałam się dietetyka Medycyny Chińskiej i ziołolecznictwem ale czułam, że to jest tylko dodatek i zaczęłam poszukiwać rozwiązań jak uzyskać pomoc dla Siebie samej i dla ludzi od podstaw. Jak dotrzeć do korzenia sprawy. Czasem prace są złożone bo dany problem może być przykryty wieloma warstwami, ale warto te warstwy pościągać w swoim balansie przyzwolenia i odkryć ponownie swoje prawdziwe piękno, którym bez wątpienia jesteśmy!!!
Posiadam dyplom dietetyki medycyny chińskiej oraz diagnozowania z twarzy i języka, terapii kwantowych, douli porodów domowych oraz IFS – wewnętrznego systemu rodzinnego. Ziołolecznictwa nauczyłam się sama, jest to moje zamiłowanie. Kocham Naturę, kocham tańczyć, malować, dobrze i zdrowo zjeść. Zależy mi bardzo aby na tej naszej Matce Ziemi powróciły zdrowe piękne relacje, zdrowe czyste rodziny🙌

Opublikuj na